טי. איי. אס גלובל הינה חברה חדשה וצעירה בבעלות פרטית המתמקדת בייבוא מוצרי צריכה לתינוק בדגש על איכות המוצרים ובעלות נמוכה לצרכן.
כאשר נחשפנו לעלויות הגבוהות במוצרי הבסיס לתינוקות בשוק הישראלי, החלטנו על הקמת העסק במטרה להוזיל את העלויות למשפחה ולהראות שניתן לקבל מוצר איכותי ואמין במחיר הוגן!
מותג הבית ponimo soft touch" " הוא מותג חיתולים הנמכר ב24 מדינות ברחבי העולם ובעל תו תקן ישראלי ואירופאי, ובאיכות ללא פשרות.
אנו עובדים בשיתוף פעולה עם יבואנים נוספים מתחום מוצרי התינוקות המזדהים עם המטרות והחזון שלנו ובכך מביאים את המחירים המשתלמים ביותר לצרכן.
הילדים הם הדבר היקר לנו ביותר בעולם ולכן ערכי החברה מבוססים על משפחתיות גם ברמת העסק וגם ברמת החיבור ללקוח, בנוסף לאמינות, שקיפות ללקוח, שירות לקוחות מהיר ויעיל, התמקדות באיכות המוצרים, הבנת צרכי הלקוח ומחירים הוגנים.
חברתנו מקפידה על ייבוא מוצרים לתינוקות בעלויות זולות לצרכן הסופי. ובנוסף שיתופי פעולה עם יצרנים, יבואנים, ועסקים קטנים לטובת התפתחות הילד, ונוחות כלכלית להורה.
הצטרפו אלינו למשפחת פונימו ישראל, להיות שותפים איתנו ברצון להוביל את השוק במחירים כלכלים להורים ומוצרים מותאמים לכל תינוק.